Dealer BMW Bońkowscy Szczecin.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Bońkowscy.

Dealer BMW Bońkowscy Szczecin.

Szanowni Państwo,

w imieniu całego zespołu pragniemy powitać Państwa na stronie Dealera BMW Bońkowscy.

Z branżą motoryzacyjną jesteśmy związani od początku lat 90. Doświadczenie zdobywaliśmy w dwóch bardzo popularnych, jak na owe czasy markach – Fiat i Opel, a także w samochodach ciężarowych IVECO.

W 2003 roku połączyliśmy swoje siły oraz doświadczenie handlowo-serwisowe i uruchomiliśmy stację dealerską marki Toyota w Poznaniu. Całą wiedzę zaimplementowaliśmy w nowo powstały obiekt, a także co ważniejsze — w mądrych i ambitnych ludzi, z którymi chcieliśmy realizować życiowe pasje.

Szanowni Państwo, tylko ten, kto marzy, ma odwagę sięgać wyżej. Obecność w klasie Premium, czyli stawanie do wyścigu z najlepszymi to część strategii rozwoju rodzinnego biznesu.

Jako marka BMW Bońkowscy obecni jesteśmy w Szczecinie od 2007 r. Przez ten okres zbudowaliśmy silny i rozpoznawalny symbol, emocjonalnie związany z całym województwem. W 2019 roku otworzyliśmy kolejny salon, tym razem w Gorzowie Wlkp. Od grudnia 2020 roku zapraszamy Państwa do drugiego salonu BMW Bońkowscy w Szczecinie, przy ul. Hangarowej 17. W 2022 roku rozpoczęliśmy działalność w Koszalinie, jako Autoryzowany Serwis BMW MINI Bońkowscy. Październik 2023 roku to piąta już lokalizacja pod marką BMW i MINI, w którym otworzyliśmy Autoryzowany Serwis BMW MINI Bońkowscy w woj. wielkopolskim — w Pile.

We wszystkich naszych salonach w naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę modeli marek BMW, MINI oraz motocykli BMW Motorrad. Prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych BMW Premium Selection, które bardzo szczegółowo sprawdzamy, zanim pojawią się w ofercie. Naszym Klientom pragniemy zapewnić doskonały i szybki serwis oraz wiele usług dodatkowych, które każdego dnia staramy się świadczyć na najwyższym poziomie.

Bardzo ważnym elementem naszej strategii jest aktywny wkład w rozwój regionu. Chcemy wspólnie pracować i budować markę naszego miasta. W ramach tych działań od lat jesteśmy ambasadorem i partnerem strategicznym ikon Szczecina:

•    Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

•    Opery na Zamku

•    Willi Lentza

Ponadto realizujemy wiele autorskich projektów m.in. Art & Business BMW Bońkowscy, czy Women Performance by Bońkowscy. Organizujemy także dedykowane konkursy dla projektantów i designerów.

Miasto tworzą ludzie — jako firma chętnie wspieramy mniejsze inicjatywy oraz inwestujemy m.in. w rozwój kreatywnych mieszkańców, wiedząc, że to oni są przyszłością Szczecina. Nie zapominamy o biznesie — jesteśmy partnerami prestiżowych organizacji biznesowych m.in. Business Club Szczecin, Zachodniej Przemysłowej Izby Handlowej w Gorzowie Wlkp. oraz Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Połączenie nauki i biznesu tworzy nowe obszary do innowacji i wymiany wzajemnych doświadczeń, a współpraca z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu w Szczecinie rozszerza zakres naszych standardowych działań.

Ważnym elementem naszej strategii są także działania proekologiczne. Jesteśmy firmą aktywnie działającą  na rzecz środowiska. Jednym z elementów tej strategii jest otwarcie stacji ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych (CH Kaskada Szczecin). Przy naszych salonach znajdują się również stacje ładowania GreenWay Polska.

Przedsiębiorczość i rozwój są wpisane w DNA naszej marki. Te wszystkie elementy pozwoliły osiągnąć nam pozycję lidera w sektorze marek Premium, a także zdobyć kilka prestiżowych wyróżnień m.in. nagrodę w plebiscycie „Orły 2017” organizowanym przez Tygodnik Wprost. W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni przez Business Club Szczecin – Nagrodą Gospodarczą za rok 2020. W tym samym roku również otrzymaliśmy od BMW Group Polska za najwyższą jakość działań marketingowych i obsługi Klienta.Za rok 2022 otrzymaliśmy Prestiżową nagrodę BMW Dealer Roku 2022. Wyróżnienie jest nagrodą od BMW Group Polska nie tylko za wybitne zrealizowanie założonych celów. Jest to docenienie całej naszej organizacji, która efektywnie uczy się i dopasowuje do dynamicznie zmieniającego się rynku. Firmy proklienckiej, propracowniczej, odpowiedzialnej społecznie oraz inwestującej w obiekty obsługi sprzedażowej i posprzedażowej. 

Rok 2022 to również honorowy tytuł Mecenasa Kultury Szczecina za rok 2021, który jest ukoronowaniem naszych dotychczasowych działań i współpracy z instytucjami kultury w regionie. 

Wierzymy, że Niezawodne Zaufanie jest fundamentem, który stanowi o sile wzajemnych relacji oraz odwadze do kreowania zmian.

Do zobaczenia w salonach marki BMW MINI Motorrad.

Dominika i Darek Bońkowscy.