DEALER BMW BOŃKOWSCY SZCZECIN.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Bońkowscy.

Dealer BMW Bońkowscy Szczecin.

Szanowni Państwo,

w imieniu całego zespołu pragniemy powitać Państwa na stronie Dealera BMW Bońkowscy.

Z branżą motoryzacyjną jesteśmy związani od początku lat 90-tych. Doświadczenie zdobywaliśmy w dwóch bardzo popularnych, jak na owe czasy markach – Fiat i Opel, a także w samochodach ciężarowych IVECO. W 2003 roku połaczyliśmy swoje siły oraz doświadczenie handlowo - serwisowe i uruchomiliśmy stację dealerską marki Toyota w Poznaniu. Całą weidzę zainplementowaliśmy w nowo powstały obiekt, a także co ważniejsze - w mądrych i ambitnych ludzi, z którymi chcieliśmy realizować życiowe pasje. 

Szanowni Państwo, tylko ten kto marzy ma odwagę sięgać wyżej. Obecność w klasie Premium, czyli stawanie do wyścigu z najlepszymi, to część strategii rozwoju rodzinnego biznesu. Dealer BMW Bońkowscy obecny jest w Szczecinie od 2007 r. Przez ten okres zbudowaliśmy silną markę emocjonalnie związaną z całym województwem. W 2019 roku otworzyliśmy kolejny salon, tym razem w Gorzowie Wlkp. Od listopada 2020 roku zapraszamy do drugiego salonu BMW Bońkowscy w Szczecinie, przy ul. Hangarowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę modeli marek BMW, MINI oraz motocykli BMW Motorrad. Prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych BMW Premium Selection, które bardzo szczegółowo sprawdzamy zanim pojawią się w ofercie. Naszym Klientom pragniemy zapewnić doskonały i szybki serwis oraz wiele usług dodatkowych, które każdego dnia staramy się świadczyć na najwyższym poziomie.

Bardzo ważnym elementem naszej strategii jest aktywny wkład w rozwój regionu. Chcemy wspólnie pracować i budować markę naszego miasta. W ramach tych działań zostaliśmy ambasadorem i partnerem strategicznym trzech ikon Szczecina:

•    Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza,

•    Opery na Zamku,

•    Netto Areny.

Miasto tworzą ludzie - jako firma chętnie wspieramy mniejsze inicjatywy oraz inwestujemy w rozwój kreatywnych mieszkańców wiedząc o tym, że są oni przyszłością Szczecina. Nie zapominamy o biznesie - jesteśmy partnerami prestiżowych organizacji biznesowych m.in. Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, Business Club Szczecin oraz Zachodniej Przemysłowej Izby Handlowej w Gorzowie Wlkp.

Ważnym elementem naszej strategii są działania proekologiczne. Jesteśmy firmą aktywnie działającą  na rzecz środowiska. Pierwszym elementem tej strategii jest otwarcie stacji ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych (CH Kaskada Szczecin).

Te wszystkie elementy pozwoliły osiągnąć nam pozycję lidera w sektorze marek Premium, a także zdobyć kilka prestiżowych wyróżnień m.in. nagrodę w plebiscycie „Orły 2017” organizowanym przez Tygodnik Wprost.

Wierzymy, że niezawodność i zaufanie w relacjach są podstawą budowy biznesu, dlatego właśnie misja Grupy Bońkowscy to NIEZAWODNE ZAUFANIE i dokładamy wszelkich starań, by realizować ją każdego dnia.

Do zobaczenia w salonach marki BMW MINI Motorrad

Dominika i Darek Bońkowscy