BMW iX1

BMW iX1 eDrive20 Z DOPŁATĄ W PROGRAMIE „MÓJ ELEKTRYK”

BMW iX1 eDrive20 zyskaj do 27 000 zł

Wybierając nowe BMW iX1 eDrive20 możesz otrzymać do 27 000 zł dofinansowania w programie „Mój elektryk”. Wysoce wydajny napęd elektryczny, najnowocześniejsza technologia ładowania, doskonały zasięg.
Nowe BMW iX1 eDrive20, podobnie jak wszystkie obecne samochody elektryczne BMW, bazuje na technologii BMW eDrive piątej generacji. Jednostka napędowa na przedniej osi dostarcza natychmiastowy moment obrotowy 247 Nm i maksymalną moc 150 kW (204 KM).

Z zewnątrz pewny siebie wygląd dzięki monolitycznej stylistyce. Wewnątrz maksymalny komfort i nowoczesność. Elektryczne BMW iX1 emanuje elektryzującą determinacją, a dzięki swojej funkcjonalności i wszechstronności inspiruje do przekraczania granic również w codziennym życiu.

Skonfiguruj swoje BMW iX1 eDrive20 i zyskaj do 27 000 zł dofinansowania w programie „Mój Elektryk”.

  BMW iX1 eDrive20

  BMW iX1.

  Pierwsze w pełni elektryczne BMW iX1 emanuje elektryzującą determinacją, a dzięki swojej funkcjonalności i wszechstronności inspiruje do przekraczania granic również w codziennym życiu:

  • Pewny siebie wygląd zewnętrzny dzięki monolitycznej stylistyce
  • Maksymalny komfort we wnętrzu dzięki aktywnym fotelom z masażem i podparciem lędźwiowym, zapewniającym komfort siedzenia
  • Nowoczesny kokpit multimedialny z innowacyjnym zakrzywionym wyświetlaczem i systemem BMW ID8 z obsługą dotykową i głosową

  Zasięg do 438 km zapewnia pełną elastyczność.

  BMW iX1 xDrive30:
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany, WLTP): 17,3–18,4*
  Zasięg elektryczny w km: 413–438*


  BMW M8
  BMW M8
  BMW M8

  ZASIĘG i ŁADOWANIE NOWEGO BMW iX1.

  BMW iX

  ZASIĘG NOWEGO BMW iX1 DO 438 KM*.

  • Idealny towarzysz również spontanicznych wycieczek: o zasięgu do 438 km*
  • Doładowanie na 120 km* w zaledwie 10 minut ze stacji ładowania o wysokiej mocy
  • Doładowanie nawet na 80% zasięgu w 29 minut z publicznych stacji szybkiego ładowania
  * Dane wstępne, które mogą ulec zmianie.

  BMW CHARGING: ŁATWO, ZAWSZE I WSZĘDZIE.

  Ładowanie w domu.

  Ładowanie w domu.

  Dzięki szybkiej ładowarce uniwersalnej Twoje nowe elektryczne BMW iX1 oferuje wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego ładowania w domu już od momentu odbioru pojazdu. Jeśli chcesz, możesz jeszcze bardziej dostosować opcje ładowania do swoich potrzeb.
   Ładowanie w miejscach publicznych.

  Ładowanie w miejscach publicznych.

  Dzięki BMW Charging możesz ładować samochód w całej Europie w jednej z największych i stale rozwijających się publicznych sieci ładowania. Wszystko, czego potrzebujesz do ładowania w miejscach publicznych w Europie – karta BMW Charging i kabel do ładowania (typu 3) – zawarte jest już w wyposażeniu Twojego nowego BMW. Korzystaj również z innych atrakcyjnych cenników za ładowanie i ekskluzywnych korzyści dla nowych pojazdów.
   Usługi BMW Connected Charging.

  Usługi BMW Connected Charging.

  Rezerwuj stacje ładowania w pojeździe lub w aplikacji My BMW, otrzymuj szczegółowe informacje lub odkrywaj trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania – to właśnie jest komfortowe i proste ładowanie.

  STYLISTYKA BMW iX1

  STYLISTYKA BMW iX1
  Stylistyka przodu.

  Stylistyka przodu.

  Charakterystyczna i duża, niemal kwadratowa atrapa chłodnicy z opcjonalnymi niebieskimi akcentami oraz płaskie, szeroko rozstawione diodowe reflektory adaptacyjne dają nowemu BMW iX1 mocną i elektryzującą prezencję.
  Widok z boku.

  Widok z boku.

  Wyrazisty front i wyprostowana sylwetka dają nowemu BMW iX1 w widoku bocznym wyraźnie dynamiczny wygląd. Opcjonalne niebieskie akcenty w jednoznaczny sposób podkreślają elektryczny napęd tego solidnego samochodu.
   Stylistyka tyłu.

  Stylistyka tyłu.

  Dzięki połączeniu przezroczystego i przydymionego szkła oraz sześciokątnego kształtu* trójwymiarowe lampy tylne w kształcie litery L stanowią niepowtarzalny, nowoczesny akcent.
  * Wyposażenie dodatkowe
   Intuicyjna obsługa w kokpicie.

  Intuicyjna obsługa w kokpicie.

  Wąski, pozbawiony ramki zakrzywiony wyświetlacz BMW z obsługą dotykową i głosową w nowym BMW iX1 przyciąga wzrok i stanowi centralny interfejs systemu BMW iDrive.
   Nowoczesna konsola środkowa.

  Nowoczesna konsola środkowa.

  Nowoczesna konsola środkowa ma przełącznik biegów, elementy obsługi najnowszej generacji oraz podstawkę do ładowania bezprzewodowego*.
  * Wyposażenie dodatkowe.
   Bagażnik.

  Bagażnik.

  Oświetlony bagażnik BMW iX1 oferuje wiele możliwości pomieszczenia bagażu. Podnoszona podłoga i regulacja kąta nachylenia oparć kanapy tylnej pozwalają uzyskać dodatkową przestrzeń bagażową – i więcej miejsca na spontaniczne pomysły.

  BMW iX1 xDrive30.*

  W pełni elektryczny napęd

  • Moc: 313 KM (230 kW)
  • Przyspieszenie 0-100 km/h: 5,7 s.
  • Zasięg elektryczny: do 438 km*
  • Czas ładowania: od 10 do 80% w ciągu 29 min*
  BMW iX1

  KOMFORT I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ W NOWYM BMW iX1.

  KOMFORT I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ W NOWYM BMW iX1.
  Aktywne fotele przednie.

  Aktywne fotele przednie.

  Fotel aktywny dla kierowcy i pasażera obok zapewnia optymalny komfort siedzenia dzięki elektrycznie regulowanemu podparciu lędźwiowemu z funkcją masażu.
  Szklany dach panoramiczny.

  Szklany dach panoramiczny.

  Otwarty szklany dach panoramiczny dostarcza świeżego powietrza i zapewnia przyjemną, jasną atmosferę wnętrza, również w stanie zamkniętym.
  Hak holowniczy.

  Hak holowniczy.

  Hak holowniczy z elektrycznie składaną główką. Układ kontroli stabilności przyczepy i zabezpieczenie przed kradzieżą zwiększają bezpieczeństwo.
  System asystujący kierowcy Professional.

  System asystujący kierowcy Professional.

  System asystujący kierowcy Professional automatycznie utrzymuje samochód na pasie ruchu, prędkość i odległość oraz zmniejsza ryzyko wypadku w wielu sytuacjach.
  Asystent cofania.

  Asystent cofania.

  Wyjedzie nawet w najtrudniejszych sytuacjach: asystent cofania zapamiętuje ruchy kierownicy z ostatnich 50 m i automatycznie i precyzyjnie cofa pojazd po uprzednio przejechanej trasie.
  Asystent parkowania.

  Asystent parkowania.

  Asystent parkowania wspomagający manewrowanie nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni.
  BMW M7.

  DANE TECHNICZNE.

  BMW iX1 xDrive30.

  Moc
  w KM (kW) 313 (230)
  Przyspieszenie 0-100
  km/h w s: 5,7*
  Zasięg
  w l/100 km: 413-438 km
  Maksymalna moc ładowania:
  doładowanie od 10 do 80% w ciągu 29 min*
  (stacja ładowania o wysokiej mocy)

  * Wartość wstępna.

  ZAPYTAJ O NOWE BMW iX1.

  Zgoda na komunikację marketingową

  Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Bońkowscy Spółka Akcyjna (dawniej Bońkowski sp. k.) za pośrednictwem

  Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

  ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO₂.

  BMW iX1 xDrive30*
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 17,3–18,4
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

  * Dane wstępne, które mogą ulec zmianie.

  Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wyposażenie dodatkowe. W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

  ** W pełni elektryczny napęd tej hybrydy plug-in przy temperaturach poniżej 0°C jest dostępny dopiero po przejechaniu kilku kilometrów, gdy akumulator rozgrzeje się do temperatury roboczej.


  Aktualności.